KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14477005
nr 1447 7005
Grafiskt blad
Kent Jacobsson, "Drömvärld". Signerad, numrerad 13/50, Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:55:28
7/2 18:19:47